Baby’s First MP3 Player

Bebeğiniz aşk müzik mu? Eğer 70 günde "Twinkle, Twinkle Little Star" ve "Old MacDonald" işitme hasta elde ediyor musunuz? Bebeğiniz bir Android cihaza erişimi var mı? O zaman bu uy…

Baby's First MP3 Player

YAPIMCI

Cassandra Gelvin

TARİH

6 Temmuz 2017

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Bebeğiniz aşk müzik mu? Eğer 70 günde "Twinkle, Twinkle Little Star" ve "Old MacDonald" işitme hasta elde ediyor musunuz? Bebeğiniz bir Android cihaza erişimi var mı? O zaman bu uygulama tam senlik.

Bebeğim müziği sever. o anlamsız çocuk melodiler beni tabi yerine dinlemek yerine Dışarıdaki büyük bir müzik çok şey var.

Neden orada bebekler için MP3 çalarlar var? Bebekler küçük küçük düğmelerle ilgili sorun varsa ve onlara farklı şeyler yapmak 6 veya 8 düğmeleri verince onlar anlamazlar. Ben donanım sorunu çözmek olamazdı, ama burada yazılım sorunu gidermekle benim denemesi. Ekranın çalma ve duraklatma ve sonraki şarkıya atlar biri arasında geçiş yapılır birinin ortasında iki büyük düğmeler. Sadece iki kez aynı şarkıyı tekrar etmiyorum, rastgele onları karıştır.

Ebeveynler, sadece bazı MP3 sopa veya WAV veya "/ Bebek" denilen yaratan cihazınızın / Müzik klasörü altında bir klasörde farklı formatlarda bir grup, (OGGs M4As, vs) biri ve bu program onları bulacak ve onları oynarlar.

Ama veliler bazı seçenekler olsa da, tamam mı? Nasıl kiddos kafa karıştırıcı olmadan bunu yapmak için? Biz ekranın köşelerinde etrafında beyaz bir arka plan üzerinde 4 gri sayılar var. Basılı tutun 1, sonra 2, sonra 3, ardından 4 ve size birkaç farklı şeyler seçebileceğiniz bir ayar ekranını açmak gerekir. Eğer geleneksel bir MP3 çalar ve daha az bir oyuncak gibi gibi daha olmasını istiyorsanız, geçerli şarkı ile bitince müzik çalmaya devam söyle. Eğer alt klasörü kullanmak istemiyorsanız, bu kurtulabilirsiniz. Onların konuşmayı öğrenirler önce çocuk kendilerini sağır olamaz yani ses düğmelerini devre dışı edilip edilmeyeceğini seçebilirsiniz. Kimsenin merkezi düğmeleri basarsa 15 dakika, 30 dakika, 1 saat, ya da hiç sonra, kapatmak için ayarlayabilirsiniz. Android API 21 veya daha yeni kullanıyorsanız eğer, yanlışlıkla app bırakarak bebeğinizi tutmak için ekran sabitlemeyi özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulamanın kolaylaştırmak için köşelerde gri sayılar repurposes.

Sadece bebeğinizin renk düzeni falan nefret öğrenmek için denemek için $ 0.99 yok mu? (Söz ve hiçbir reklam!) Varsayılan, değiştirilemez ayarlarla ücretsiz sürümü deneyin.

• Renkli, büyük, bebek dostu düğmeleri
• ile oynamak için bebek veya küçük çocuk için kendi müziğinizi seçin
• Onların (ve!) Kulaklarını kaydetmek için ses düğmelerini devre dışı bırak
uyku süresi ve pil ömrünü kaydetmek için • Otomatik kapanma özelliği

Yenilikler
Fixed a bug where auto off setting was not being applied.

UYGULAMAYI İNDİR


Baby's First MP3 PlayerBaby's First MP3 PlayerBaby's First MP3 PlayerBaby's First MP3 PlayerBaby's First MP3 PlayerBaby's First MP3 Player

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,