Dark Little Nightmare of Six

Size unutulmaz duygular verecek dehşet, – tarzı içinde yeni bir oyun. Karanlık bir kabus böyle büyüleyici bir arsa ile birkaç oyundan biridir. Oyunun ilk saniyeden sizi demlenmiş etti heyecan duygusu …

Dark Little Nightmare of Six

YAPIMCI

gaminggame+

TARİH

5 Haziran 2017

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Size unutulmaz duygular verecek dehşet, – tarzı içinde yeni bir oyun. Karanlık bir kabus böyle büyüleyici bir arsa ile birkaç oyundan biridir. Oyunun ilk saniyeden sizi demlenmiş etti heyecan duygusu ile rekabet edecek korku hissi. Her adımda, beklenmedik sürprizler sizi bekliyor. Korkmana, ancak bütün gemiyi geçene kadar ondan kendinizi koparmak mümkün olmayacaktır.

Altıncı – – Ana karakterin adı bile bazı korku getiriyor. Bu küçük kız canavarlar ve garip yaratıklar her türlü ile doldurulmuş aniden ortaya gemi ilerlemektedir. kahraman geminin en üstüne almak gerekir. Bundan sonra, o terk etmek mümkün olacak. gemide ışık eksik ve sadece küçük bir çakmak yolunuzu aydınlatır çünkü Herşeyi değil, çok basit. Bazı canavarlardan, bebek kukuleta ile onun parlak yağmurluk tarafından korunmaktadır.

Oyunun Özgünlük:

– Kesinlikle korkunç yolu geçmesine yardım etmek istiyorum inanılmaz büyüleyici bir hikaye ve dokunaklı kahramanı.
– Mükemmel kalite grafik emin Hoşuna.
– oyun uzun oyun için tasarlanmış ve sana uzun zaman alacaktır.
– heyecan hayranları için gemide korkunç anları varlığı.
– İnternet'e bağlanmak için gerek yoktur.
– Arkadaşlarınızla oyun geçmesi ve birbirleriyle yeni duygular paylaşmaktadır.

cihazlarınızda karanlık bir korku Set ve emeklerinin meyvelerini tadını çıkarın. İyi oyunlar! Bu oyun orijinal değil ve resmi geliştirici tarafından oluşturulmadı.

Yenilikler

UYGULAMAYI İNDİR


Dark Little Nightmare of SixDark Little Nightmare of SixDark Little Nightmare of SixDark Little Nightmare of SixDark Little Nightmare of SixDark Little Nightmare of Six

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,