Ekrandaki Yılan Joke

Ekrandaki Snake, ekranda sürünen ve tıslanarak yılan görüntüleyen, 2017'de en komik ve korkutucu yılan oyunudur. Arkadaşlarınızı kolayca şaklamak ve korkutmak için kullanabilirsiniz. Korkunç oyunl…

Ekrandaki Yılan Joke

YAPIMCI

Eijoy Entertainment

TARİH

21 Temmuz 2017

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Ekrandaki Snake, ekranda sürünen ve tıslanarak yılan görüntüleyen, 2017'de en komik ve korkutucu yılan oyunudur. Arkadaşlarınızı kolayca şaklamak ve korkutmak için kullanabilirsiniz. Korkunç oyunları sevmelisin.

Ekrandaki Yılan Öpüşme, tıslama sesleri içeren bir yılan oynatma animasyonu görüntüler. Yeşil ve uzun yılan solucanları, oynamak ya da internette sörf yapmak istemezseniz ekranınızın ön planında sadece yan yana dolaşacaktır. Grafik ve animasyon çok gerçekçi ki arkadaşlarınız küstahça telefonda korkunç bir yılan olduğuna inanıyorlar.

Arkadaşlarınıza şaka nasıl yapılır?
Görünen saati ayarlayın ve telefonu arkadaşınıza verin veya masaya bırakın. Ekrandaki yılanı gördüklerinde arkadaşlarınız korkacak.

Ayrıca, Snake on Screen Hissing Joke, kediler için bir yılan simülatörü olarak kullanılabilir. Kedi telefonda yılan görmek heyecanlı olacak. Şimdi sevimli hayvanlarınızla yılan oyunu oynayın.

License Statement:
A license to the snake graphic and media were purchased under Pond5's Content License Agreement, a copy of which is available for review at https://www.pond5.com/legal/license. The Pond5 license authorizes the licensee to use the media in the licensee's own commercial or non-commercial production and to copy, broadcast, distribute, display, perform and monetize the production or work in any medium – including posting and monetization on YouTube – on the terms and conditions outlined therein.

Yenilikler
Snake on screen joke, fun to prank.

UYGULAMAYI İNDİR


Ekrandaki Yılan JokeEkrandaki Yılan JokeEkrandaki Yılan JokeEkrandaki Yılan JokeEkrandaki Yılan JokeEkrandaki Yılan Joke

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,