Ielts Vocabularies – ILVOC PRO

ELTS veya International English Language Testing System, İngilizce dil yeterlilik uluslararası bir standart testtir. Zengin bir kelime kullanmak için güçlü olmak IELTS büyük bir avantaj olduğunu ve ke…

Ielts Vocabularies - ILVOC PRO

YAPIMCI

oCoder App

TARİH

20 Haziran 2017

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


ELTS veya International English Language Testing System, İngilizce dil yeterlilik uluslararası bir standart testtir. Zengin bir kelime kullanmak için güçlü olmak IELTS büyük bir avantaj olduğunu ve kesinlikle daha yüksek bir puan almak yardımcı olacaktır. Aynı zamanda akademik, kişisel ve profesyonel hayatında yararlı olacaktır. Bu uygulama daha verimli bir şekilde hedefe ulaşmak yardımcı olacaktır.
Eğer IELTS yüksek puanı almak istiyorsanız, size kelimeleri takdir yardımcı olduğunu bilmek gerekir. Bunlar IELTS sözlükler-olmalıdır vardır. Bunun yanında her kelime genellikle bir IELTS sınav kullanarak bazı cümleler veya diyaloglar vardır.
Bu uygulama işlevleri:
+ Zoom ekleyin ve makale ayrıntı sayfasına işlevini uzaklaştırmak
+ IELTS Test fonksiyonu
+ IELTS İpuçları
+ IELTS Yazma
+ IELTS Okuma
+ Kategorilerin listesi (IELTS Konu)
+ Konu kelimelerin listesi
+ Ve ortalama her bir kelime için, örneğin
Görüntüleme kelimeleri + Otomatik oyun
+ Hiçbir reklam
+ Desteği 24/7
Teşekkürler!

Iyi hazırlanmış ol!
Eğer emin değilseniz bu uygulaması hakkında, daha önce buraya ücretsiz verson denemek ve pro verson satın alabilirsiniz edin.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ocoder.ieltsvocabularies

Yenilikler

UYGULAMAYI İNDİR


Ielts Vocabularies - ILVOC PROIelts Vocabularies - ILVOC PROIelts Vocabularies - ILVOC PROIelts Vocabularies - ILVOC PROIelts Vocabularies - ILVOC PROIelts Vocabularies - ILVOC PRO

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,