Layton’s Mystery Journey 1

Çok sevilen LAYTON SERİSİ A 10. yıl dönümü TAKSİT İLE BACK!LEVEL-5 tarafından geliştirilen Layton'S GİZEM YOLCULUK ™: Katrielle ve Milyoner Komplo en çok satan Layton serisinin en son oyun…

Layton’s Mystery Journey 1

YAPIMCI

LEVEL-5 Inc.

TARİH

19 Temmuz 2017

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Çok sevilen LAYTON SERİSİ A 10. yıl dönümü TAKSİT İLE BACK!

LEVEL-5 tarafından geliştirilen Layton'S GİZEM YOLCULUK ™: Katrielle ve Milyoner Komplo en çok satan Layton serisinin en son oyunu ve mobil girmişti ilk resmi devamıdır.

o eksik babası Profesör Hershel Layton için yeni kahraman arayışında kökleri rahat, komik, tuhaf arayış, içinde karmakarışık olur gibi Londra'nın göbeğinde Katrielle Layton katılın. o farkında olmadan Milyoner Conspiracy ortaya çıkarır kadar, ona sadık bisiklette Kat aşağıdaki olası durumda sonra davayı çözme, Kule Köprüsü Parlamento Binası'na, Londra'nın ünlü simge etrafında ya geçersiniz.

Yardım Kat ve şirket ipuçları, gizemleri çözmek gerçeği anlamak ve orijinal bulmaca çözmek keşfetmek! ajansı şeklini ve eldeki davayı (veya ruh halinize) uyacak şekilde çeşitli giysiler içinde Kat düzeltmek. oniki ilginç durumlarda, yedi çok milyonerler ve bir komplo tek kuyruklu yalan ile, Kat hiç eksik profesörü bulmak mümkün olacak?

ustaca zorlukları, sevimli karakterler ve akıllı arsa katlanmış dolu, son Layton taksit gerçeği kurgudan garip IS şüphe gölgesinin ötesinde size ispat edecektir!

Oyun Özellikleri
· Modern kadın kahramanı
· Herhangi Layton serisi başlığında bulmaca büyük koleksiyonu
· Bonus! Mobil cihazınıza doğrudan teslim Günlük bulmaca
· (Geçmişten ve bazı sık) karakterlerin Yeni döküm
· Yüksek kaliteli, görsel açıdan zengin oyun deneyimi
· Özelleştirilebilir kostümler ve oda dekor
· Ek MiniGames
· İlk indirmeden sonra Çevrim oyun

** Bonus günlük bulmaca erişilebilirlik ve indirmek için Internet bağlantısı gerektirir.

Yenilikler
Out now!

UYGULAMAYI İNDİR


Layton’s Mystery Journey 1Layton’s Mystery Journey 1Layton’s Mystery Journey 1Layton’s Mystery Journey 1Layton’s Mystery Journey 1Layton’s Mystery Journey 1

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,