Super sonic racing

Süper sonik yarış macera oyunu kız ve çocuklar için komik bir klasik yarış PLATEFORME olduğunu. Bu sevimli sonik oyun yarış çok komik ve bağımlılık yapar, engellerin binmek gidin ve yeni yüksek puanı …

Super sonic racing

YAPIMCI

games for free

TARİH

8 Mayıs 2017

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Süper sonik yarış macera oyunu kız ve çocuklar için komik bir klasik yarış PLATEFORME olduğunu. Bu sevimli sonik oyun yarış çok komik ve bağımlılık yapar, engellerin binmek gidin ve yeni yüksek puanı almak, onu eve ulaşmaya yardımcı, onun kesik şeker kamyonda senin tatlı soni ile tepeye tırmanmaya ve engelleri kaçının. Eğer hedefe ulaşmak ve bu engellerin aşılmasında ve daha çok para toplamak zorunda. Sen rampa yol arabaları atlayarak sonik racingsgame keyfine varacaksınız. Biz gerçekçi bir oyun ile büyük tekerlek kamyon hazırladık. gerçekçi Büyük grafikler kamyon sürüş oyunu endeless zorlu görevlerin tam bir oyun sunuyor hazırladı. 2017 ultrasonik yarış hızında adrenalin keyfini heyecan verici ve eğlenceli sörfçü oyun keyfini çıkarın. 2 metro, tren raylarına deli hızlarda 4 hayatınızı çizgi. çalıştırmak için ekran, çizgi 2 dokunun ve 2 tam 100'den fazla zorlu seviyeleri acele. yeni seviyeleri kilidini paraları toplamak. en iyi oyun 4 çocuk ve çocuklar. google oyun bugün ücretsiz indirin. Büyük ücretsiz oyun.

sonik Uygulama oyunları çoklu fanteziler dünyalarda, bir macera tatlı paraları toplamak için sonik oyunlar ile gerçekleşti. hızlı sonik yarış orman bir macera keyfi ve ücretsiz heyecan oyunların sürü sağlayacaktır hızlı ve süper bağımlılık oyun! Yani, şimdi ücretsiz süper sonik yarış macera oyunları almak !!!
Çok az oyuncular bu süper araba orman oyununda 1 milyon noktası işareti ulaşabilir – edilmektedir size onlardan biri ?! metro ve Rush yaratıcıları komik insanlar canavar, çiçekler ve ağaçlar dolu bir güzel yemyeşil ormanda gerçekleşir ödüllü macera kaydırma aksiyon vardır. Cennet gibi orman düz bir peri masalı havası olmasına rağmen, 3D Run Hızlı Hayvanlar Run çekim ve yükseltme için en yüksek paraları toplamak için beceri kaydırılması, atlama sörfçüleri gösterebileceğiniz bir 3D. Çalıştırın ve kale boyunca çizgi. Sonsuz oyun Rushing ve kaçırmaması gereken özel öğeleri ücretsiz pick up. darkand mavi sonik yarış tüm aile üyeleri için git kaliteli grafik keyfini ve heyecan verici music.Fun Süper patlama ile garanti altına alınmıştır.
Özellikler:
Mükemmel grafikleri ve eğlenceli animasyonlar ile sonsuz yarış.
Bir Çok yarışı Arazi üzerinde bir
Heyecanlı Powerups köleleri ve yükseltmeleri
Bad-adamlar ve Orman hayvanları Örümcek tavuk kaçının.
Kontroller:
hıza ekranın herhangi bir yerine dokunun ve Fly tutun.
atlamak için dokunun
– Yenilikçi tasarım düzeyleri ile kombine Sezgisel kontroller
– Deneyim çarpıcı kahramanlar görsel-işitsel oyun
– Android telefonlar ve tablet desteği
– Daha düzeyleri ve içerik gelecekteki güncellemeler gelmek
– Metro 3D Surf Özellikleri
– Gerilim dolu an, ölüm hızı
– Rol seçimi çeşitli benzersiz becerileri çeşitli

Biz bunu denedikten sonra Bunu daha sonik yarış dach kirpi oyunu bağımlısı eminiz. gidip bunu kopyanızı indirmek ve arkadaşlarına göre daha iyi skor! Swipe, atlama açmak ve engeller, bariyer ve Metro 3D çarpmamak için kaydırın. , Otobüs üzerinde heyecan verici çalışma sörfçü var para toplamak ve güç oranını satın alın. yeni karakterler kilidini ve çalıştırabilirsiniz ne kadar bakın! metro yolları boyunca Yeraltı şehir macera seyahat arkadaşlarınızla, şimdi sörf başlar. cehennem gibi çalıştırın ve Limitinizi meydan. Ama acele çok eğlenceli çalışma sörfçü oyunu olması gerekir. en heyecanlı çizgi katılmak, Şimdi indirin ve Subway başlatmak ve orman sörfçü çalıştırmak Rush.
Süper çılgın koşu oyunu, metro oyun sörf olabildiğince hızlı olarak run run etmektir! Metro 2017 koşucu için metroda inanılmaz koşu oyunudur. kaos karmaşık trafik metro boyunca çalıştırın ve canavar kaçmak.

Yenilikler

UYGULAMAYI İNDİR


Super sonic racingSuper sonic racingSuper sonic racingSuper sonic racingSuper sonic racingSuper sonic racing

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,