Toddlers Cello Elite

Bu çello Bebeğiniz Çello virtüözü olmasına izin çok komik. Senin küçük bir bu Çello oyunu seveceksiniz.İlk oynadığı zaman, todddlers ve bebekler doğru onun / onun küçük eliyle notlar dokunmak mümk…

Toddlers Cello Elite

YAPIMCI

Alyaka

TARİH

22 Temmuz 2016

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Bu çello Bebeğiniz Çello virtüözü olmasına izin çok komik. Senin küçük bir bu Çello oyunu seveceksiniz.
İlk oynadığı zaman, todddlers ve bebekler doğru onun / onun küçük eliyle notlar dokunmak mümkün olmayabilir. birkaç saat veya gün boyunca sürekli bebeğinizle theToddlers Viyolonsel Elite oyunu oyna ve bebeğinizin ellerinin mobil geliştirme de şaşıracaksınız.
Bebek tulumları Çello Elite oyunu anne ya da baba varlığında oynanması gereken ve ilk birkaç gün için oyun yoluyla bebeğinize rehberlik için teşvik edilir.
Ne zaman oynamak için!
Bebeğiniz aç ya da ağlama durmayacak, bu oyunu oynarken bebeğinizin dikkatini tutabilir. (Çeşitli sesler, animasyonlu şekiller bebeğinizin merakını uyarır.)
Bu oyun bebekleri ile vakit geçirmek ama yararlı o vakit geçirmek için nasıl anlamaya olamaz anne ve babalar için son derece kullanışlıdır.
Bu oyun çok 6 aylıktan küçük bebekler için gelişmiş olabilir.
Dikkat
uygulamayı çok fazla zaman miktarda oynarken ya da cep telefonu veya tablet pc ile yalnız çocukları bırakarak teşvik edilmez.

Yenilikler

UYGULAMAYI İNDİR


Toddlers Cello EliteToddlers Cello EliteToddlers Cello EliteToddlers Cello EliteToddlers Cello EliteToddlers Cello Elite

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,