Vortex SMS Plus

Eğer meşgul olduğunda birinin SMS cevap vermek mümkün değil varlık hakkında ilgilenirler? Sadece kurulum belirli bir kişiye otomobil yanıta Girdap SMS size SMS göndermek. Varsayılan mesaj beğenmezseni…

Vortex SMS Plus

YAPIMCI

qmsapplications

TARİH

17 Temmuz 2017

YORUM YAZ – SORU SOR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


Eğer meşgul olduğunda birinin SMS cevap vermek mümkün değil varlık hakkında ilgilenirler? Sadece kurulum belirli bir kişiye otomobil yanıta Girdap SMS size SMS göndermek. Varsayılan mesaj beğenmezseniz Her kişi için Otomatik Yanıt metni özelleştirebilirsiniz.

Eğer birden fazla telefonunuz varsa ve evde bir tane bırakmak istiyorum ama hala size mesaj gönderdi kim olduğunu bilmek istiyorum? Kurulum Girdap SMS otomatik nedenle her zaman diğer sayısına neler olduğunu bilmek diğer bir numaraya gelen SMS iletmek için. Ayrıca gönderenin ismi ve orijinal zaman damgası SMS içerebilir Girdap SMS alındı.

Ayrıca 'Kilit' tüm mesajlarınız, Vortext SMS App Kilit özellik içerir ve şifrenizin / kilit kodunu açık Girdap SMS böylece gizlilik korunur her zaman soracaktır. Ama bir şifre ile tekil görüşmeleri kilitleyerek bunu yapabilirsiniz bütün konuşmaları ama sadece özel olanları kilitlemek istemiyorsanız.

Ayrıca her kişi için birden çok ileti planlayabilirsiniz. Görüşme içinden planlanan mesajları musluk 'Programlı Görünüm' görüntülemek için. Ayrıca, SMS unschedule şimdi gönderirim veya programları SMS düzenleyebilirsiniz.

Girdap temel özellikleri SMS:

Otomatik cevap.
Otomatik İleri.
Uygulama Kilidi.
İleti Zamanlama.
Konuşma Kilidi.
Her Contact için Özel Renk.
Her Contact için Özel Bildirim Tonu.
özelleştirme seçenekleri bol.
AMOLED ekranlar için Siyah Tema.
Bildirim Hızlı yanıt.
Bildirim gelen Okundu olarak işaretle.
Kara liste.
Çoklu Seçim.
Sigara müdahaleci UI.
Eski konuşmaları arşivleme.

bir şey işe yaramazsa bize uygulamanın 'Hata Raporu' seçeneği sayesinde, sen 'Özellik İsteği' aracılığıyla yeni özellikler de talep edebilirsiniz bildirin.

Eğer ana dile Girdap SMS çevrilmesinde yardımcı olmak istiyorsanız bize 'yaptı Katkıda Bize Ulaşın>' yoluyla bildirin. Sen uygulaması ve ücretsiz uygulamanın Plus sürümü Yardımlarınız için kredi alır.

Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Yenilikler
Initial Release

UYGULAMAYI İNDİR


Vortex SMS PlusVortex SMS PlusVortex SMS PlusVortex SMS PlusVortex SMS PlusVortex SMS Plus

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,